Fundusze finansowe na rozkręcenie własnego biznesu

funduszeGłodny Polak to zły Polak, więc aby był szczęśliwy trzeba go nakarmić. Niestety na zaspokojenie podstawowych potrzeb konieczne są pieniądze, a jedynym uczciwym sposobem na zdobycie ich jest praca. Niestety ze znalezieniem tej jest coraz trudniej. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej firmy, która pozwoli im utrzymać rodzinę. O czym należy pamiętać rozpoczynając własną działalność gospodarczą?

Kredyt odnawialny dobrym sposobem na brak gotówki

kredyt odnawialnyPrawie każdy z nas cierpiał kiedyś na chwilowe problemy z gotówką czyli z jej brakiem, instytucje finansowe oferują szeroki wachlarz kredytów i pożyczek gotówkowych lecz bardzo często na niekorzystnych dla nas warunkach.  W grę wchodzą również pożyczki od rodziny i znajomych lecz jest to bardzo kłopotliwe.

Drogie kredyty gotówkowe

pieniądzeMimo że kredyty gotówkowe należą do najdroższych sposobów pozyskania kapitału, cały czas cieszą się sporą popularnością. Istnieją różne przyczyny powszechności wybierania tej metody finansowania np. pozorna atrakcyjność ofert bankowych, potrzeba pokrycia nagłych, niezbędnych wydatków konsumpcyjnych, wyjątkowa sytuacja finansowa kredytobiorcy. Należy jednak pamiętać, że zaciągnięcie kredytu gotówkowego może przysporzyć dłużnikowi wiele problemów natury finansowej.