Konto oszczędnościowe dla dziecka

konto dla dzieckaWybór banku nie należy do zadań łatwych. Wiemy doskonale, by dokładnie czytać umowy, wiemy iż chcemy dostać maksymalnie wiele za jak najmniej. Wiemy jeszcze jedno – również nasze dzieci powinny oszczędzać. Brzmi dziwnie? Nic bardziej mylnego. Banki w Polsce z roku na rok otwierają coraz większą liczbę kont dla dzieci i młodzieży szkolnej. Takie konta rodzice bardzo chętnie zakładają przy pierwszej możliwej okazji.

Konto oszczędnościowe Citi Handlowy

citiPosiadanie konta w banku to dziś powszechność. Trzymamy środki na rachunkach, jednak są to tak zwane niepracujące pieniądze, które dodatkowo tracą swoją wartość z każdym rokiem.

Dlatego warto zainteresować się tematem kont oszczędnościowych, które pozwalają na trzymanie środków na rachunku, a dodatkowo ich pomnażanie. Konto oszczędnościowe City Handlowy pozwala na oszczędzanie, które jest łatwe, szybki i przyjemne. Dziś konta oszczędnościowe znajdują się w ofercie niemal każdego banku, jednak tylko City Handlowy oferuje takie rozwiązania, które z pewnością zaspokoją potrzeby większości.