Konto osobiste w banku, ale jakim?

konto osobiste w bankuZdecydowana większość z nas posiada konto osobiste w banku. To dzisiaj instrument konieczny nie tylko do prowadzenia biznesu, ale do codziennego życia na pewnym poziomie komfortu.

Dzięki posiadanym kartom powiązanym z naszymi rachunkami płatności bezgotówkowe są niezwykle wygodne, a każdy bank proponuje nam niezmiernie różne korzyści. Zatem wybierając bank możemy wybrać taki, który zaoferuje to co dla nas jako klienta będzie niezwykle korzystne.

Konto osobiste z Premią w BGŻ

BgzKonto osobiste z premią w BGŻ już nie istnieje

Nieodżałowaną stratą dla klientów banku BGŻ jest likwidacja konta z premią. Jak nazwa wskazuje, było to konto, które zachęcało profitami, w postaci dodatkowej gotówki. Oprócz bezpłatnego prowadzenia konta i wypłat we wszystkich bankomatach w Polsce, oferowało premię w wysokości 1% pensji (nie więcej niż 50 zł miesięcznie).

Konto osobiste dla studenta

studentOprócz wykształcenia i zniżek na komunikację miejską, student może czerpać ze swojego statusu także inne korzyści. Jedną z nich jest możliwość założenia konta studenckiego, które obfituje w szereg udogodnień. Czym się kierować przy wyborze banku, a co za tym idzie, odpowiedniego konta? Przyjrzyjmy się kilku ofertom i wybierzmy tę najlepszą.

Gdzie najtańsze konto osobiste dla ucznia?

studenckie kontoJesteś studentem bądź uczniem i szukasz odpowiedzi na pytanie gdzie najtańsze konto osobiste dla ucznia? W tym artykule uzyskasz odpowiedź na to pytanie, dodatkowo dowiesz się na co zwracać uwagę przy wybieraniu najlepszej oferty dla siebie.

Wspólne konto osobiste dla małżeństw – porównanie ofert

konto małżeńskiePo ślubie coraz więcej osób zastanawia się czy wspólne konto osobiste dla małżeństw ( porównanie ofert) jest dobrym pomysłem czy też lepiej nie łączyć ze sobą tych kwestii. Z opinii ekspertów wynika, że małżonkowie decydujący się na wspólne konto osobiste łatwiej panują nad swoimi domowymi finansami.

Konto osobiste dla emeryta – w jakim banku?

emeryt konto dla emerytaJak powinno prezentować się konto dla emeryta? My osobiście widzimy takie cechy:

– konto proste w obsłudze,
– konto z łatwymi zasadami,
– konto z przyjaznymi usługami dla emerytów, takimi jak dostęp do tanich ubezpieczeń, pomocy lekarskiej itp.

Darmowe konto bankowe bez gwiazdek, możliwe?

darmowe kontoCzy to naprawdę możliwe? jak to może być że instytucje finansowe dają nam coś za darmo? coś za co przecież musieli zapłacić, cała infrastruktura budowa systemu opieka informatyków itd.

Jasne jest że czerpią z tego korzyści i nie musimy się zastanawiać jakie i w jaki sposób, trzeba po prostu korzystać z tego co dają za darmo. Konta bankowe w wielu bankach reklamują się jako darmowe, ale takie nie są, posiadają one płatne produkty do których używania jesteśmy zmuszani i to jest taki mały haczyk.

Plus Konto Volkswagen Bank direct

vwbankdirectDziś oferty kont bankowych są tak różnorodne, jak ilość instytucji finansowych, które działają na naszym rynku. Aby wybrać najodpowiedniejsze konto dostosowane do naszych potrzeb warto przeanalizować dokładnie oferty wszystkich banków. Plus Konto Volkswagen Bank direct to doskonała propozycja dla tych przedsiębiorców, którzy cenią sobie kompleksowo i uniwersalne funkcje konta bankowego.