Karta kredytowa bez opłat

kalkulator kredytowyCzłowiek bogaty to człowiek oszczędny – tak pisali kiedyś na łamach jednej z publicznych gazet. Czy to prawda? Zapewne każdy może interpretować sobie to na swój sposób. Zaczęliśmy ten artykuł od takiego zdania, ponieważ dotyczy on właśnie pewnego rodzaju oszczędności związanych z kartą kredytową bez opłat. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego, ze mogliby mieć dokładnie to co mają teraz, na takich samych warunkach tylko, że za darmo. Jak zatem dokonać dobrego wyboru? Przeczytajcie o tym w dzisiejszym wpisie.

Ranking darmowych kont osobistych

rankingKonto osobiste ma za zadanie bezpiecznie przechowywać naszą gotówkę. Dlaczego zatem wybór odpowiedniego banku bywa uciążliwy? Przyczyna jest prosta – klienci starają się, aby banki pobierały za prowadzenie rachunku jak najmniejszą ilość pieniędzy lub najlepiej, żeby robiły to za darmo. Mówi się, że w życiu nie ma nic za darmo, ale okazuje się, że ta sentencja nie dotyczy banków.

TFI – co to jest i na czym polega ?

kontoTowarzystwo Funduszu Inwestycyjnych TFI to podmiot odpowiedzialny za utworzenie funduszu, reprezentowanie go wobec osób trzecich oraz zarządzanie nim czyli wykonywaniem wszelkich działań koniecznych dla funkcjonowania funduszu, takich jak podejmowanie decyzji inwestycyjnych i ich realizacja, prowadzenie księgowości funduszu oraz prowadzenie rejestru uczestników.